blog o domkach do wynajęcia

blog o domkach do wynajęcia

Zakopane Domki BLOG

od 2007 roku prowadzę serwis internetowy ZakopaneDomki.com, w kórym prezentuję niezależne domki do wynajęcia z całego Podhala. Dwa lata temu odkupiłam domenę www.zakopanedomki.pl i przez dłuższy czas zastanawiałam się, jak ją wykorzystać. W lutym 2018 roku postanowiłam, że przeznaczę ją do prowadzenia bloga, poświęconego tematyce domków, willi i rezydencji , które można wynająć na wyłączność.

Chciałabym podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w zakopiańskiej branży turystycznej. Postaram się przybliżyć Państwu temat coraz popularniejszych domków i willi do wynajęcia. Wyjaśnić dlaczego oferty moich klientów, prezentujących swoje domki w serwisie www.zakopanedomki.com mogą wydawać się bardzo drogie. Doradzić, czy warto wydać więcej pieniędzy na niezależny domek, czy może lepiej wynająć kwaterę prywatną lub apartament.

Mam nadzieję, że zamieszczane tu wpisy okażą sę interesujące i pomocne dla wszystkich turystów planujących pobyt w jednym z pięknych domków pod Tatrami. Gdyby chcieli Państwo „zamówić” wpis na konkretny, ważny dla Was temat bardzo proszę o zamieszczenie takiego „zamówienia” na naszej stronie na facebooku – Zakopane Domki Facebook


DOMEK ROZETKA – piękny, góralski domek do wynajęcia w Zakopanem >>>
domek rozetka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *