jak bezpiecznie wynająć domek?

jak bezpiecznie wynająć domek?

Jak bezpiecznie wynająć domek?

Od czasu do czasu, zwykle w okresie przedsylwestrowym, w internecie pojawia się sporo „wirtualnych” domków do wynajęcia. Jak bezpiecznie wynająć domek i uniknąć wpłacenia zaliczki na konto oszusta?

Przede wszystkim naszą czujność powinna wzbudzić podejrzanie niska cena. Jeśli ktoś oferuje do wynajęcia domek w Zakopanem, w okresie sylwestrowym, za cenę niższą niż 200-300 zł za dobę to znaczy, że coś z tym domkiem może być nie w porządku. Warto wtedy przyjrzeć się tej ofercie bliżej. Poszukać tego samego domku na różnych portalach – porównać numery telefonów i podane adresy domków. Najczęściej „wirtulane domki” istnieją naprawdę tylko oszuści podszywając się pod ich właścicieli, podają inne numery telefonów, adres czy stronę www.

zakopane domki com

Wszystkie domki prezentowane na stronach mojego serwisu www.zakopanedomki.com są przeze mnie dokładnie sprawdzone. Większość z nich odwiedziłam i obejrzałam. Nie ma tu żadnych ofert, które nie spełniają standardów gwarantujących udany wypoczynek. Dodając nowy domek do serwisu zadaję sobie pytanie „czy chciałabyś spędzić urlop w tym domku?”. Czasem odpowiadam sobie w myslach, że w takim domku chciałabym zamieszkać na stałe :). Ale kilka razy zdarzyło mi się udzielić negatywnej odpowiedzi na to pytanie i odmówiłam wstawienia kilku domków na strony serwisu.

Jak bezpiecznie wynająć domek pod Tatrami?

Korzystając z serwisu zakopanedomki.com 🙂

Domek Cisza nad Doliną
Domek Cisza nad Doliną z pięknym widokiem na Tatry, kominkiem, bilardem, sauną i jacuzzi
Chaty Zakopane
Dwa domki Chaty Zakopane położone w na cichej, widokowej działce w centrum Zakopanego, 800m od Krupówek.
domek Stylowa Chata
Nowiutki domek Stylowa Chata z pięknymi, góralskimi meblami wykonanymi przez właściciela.
domek Zyngra w Zakopanem
Przytulny Domek Zyngra oferuje wspaniały widok na Tatry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *